Takiej oferty nie spotyka się codziennie
- to wyjątkowa okazja dla wyjątkowych ludzi.
Czy  płacz dziecku szkodzi ?  - 

„To nie możliwość ale fakt, że pozostawienie płaczącego niemowlaka, może spowodować negatywne zmiany w jego mózgu.” pisze w swojej książce Penelope Leach.  Leach udowadnia, że regularne pozostawianie płaczącego niemowlaka, może uszkodzić jego rozwijający się mózg. Naukowcy zmierzyli poziom hormonu stresu kortyzolu, u dzieci na których płacz, rodzice lub opiekunowie, nie odpowiadają. Neurobiolodzy twierdzą, że wysoki poziom kortyzolu jest toksyczny dla rozwijającego się mózgu maluszka.
kołysanki - usypianki - uspakajanki
Przyszedł na świat długo oczekiwany przez Ciebie SKARB - Twoje dziecko. Pragniesz dla niego wszystkiego najlepszego - sięgnij po wyjątkową muzykę /melodyjka, pozytywka, kołysanka, usypianka, uspakajanka/ napisaną dla Twojej pociechy na podstawie jego daty urodzin, jego imienia i Twojego tętna.
Utwór muzyczny napisany specjalnie dla Twojego dziecka będzie również  stymulować rozwój umysłowy Waszej pociechy. Muzyka kształtuje poczucie bezpieczeństwa, przez co wpływa na zdrowy sen maleństwa. Melodyjka, kołysanka - pomoże usnąć Twojemu maluchowi.
Wplecione delikatne dźwięki natury (śpiew ptaków, szum drzew) ukoją zmysły i ululają do snu.
Jesteście zainteresowani proszę o wiadomość na mój adres e-mailowy podany na stronie głównej - tutaj.
Dodatkowe informacje

1. Utwór muzyczny będzie miał około 20 minut „długości” i zostanie udostępniony w pliku mp3.  
2. Możesz utwór muzyczny odtwarzać  „gdzie chcesz i jak chcesz” - pamiętaj, że prawa autorskie należą do twórcy, a prawa majątkowe do zamawiającego.
3. Dodatkowo otrzymasz certyfikat w pliku pdf., mówiący o tym, że utwór (utwory) ten zwolniony jest od opłat dla jakichkolwiek instytucji typu ZAIKS.
Posłuchaj, nagraj, wypróbuj za darmo - napisz do mnie.
               Home